Yhteystiedot

Päivystys (24h)
010 2195 550
Palkat
050 4161 003
palkat@vara-apu.com (ma-pe 9-15)

 

Sähköposti

asiakaspalvelu@vara-apu.com

VARA-APU Henkilöstöpalvelut Oy:n ja sen tytäryhtiöiden laskutusosoitteet 1.7.2011 alkaen

VARA-APU Henkilöstöpalvelut Oy

Verkkolaskuosoite: 003719365843
Verkkolaskuoperaattori: OKOYFIHH

Paperilaskut:

VARA-APU Henkilöstöpalvelut Oy
c/o Tilitoimisto Ollikainen Oy
Porrassalmenkatu 1
50100 MIKKELI
y-tunnus: 1936584-3

VARA-APU Itä-Suomi Oy

Verkkolaskuosoite: 003724165758
Verkkolaskuoperaattori: OKOYFIHH

Paperilaskut:

VARA-APU Itä-Suomi Oy
c/o Tilitoimisto Ollikainen Oy
Porrassalmenkatu 1
50100 MIKKELI
y-tunnus: 2416575-8

Otamme laskut vastaan ensisijaisesti verkkolaskuina. Sähköpostilaskuja emme ota vastaan.

Uusimaa

Säterintie 16

00720 HELSINKI
Katso kartta

Puh: 010 2195 560
Fax: 010 2195 569

Pirkanmaa, Kanta-Häme

Hatanpään valtatie 24
33100 Tampere
Katso kartta

Päivystys: 010 2195 550
Puh: 050 416 1015

Sari Väinölä
Henkilöstökoordinaattori
sari.v@vara-apu.com
Gsm: 050 4161 010

Marlo Takamäki
Rekrytointipäällikkö
marlo@vara-apu.com
Gsm: 050 4161 005

Sari Koskelainen
Henkilöstöpäällikkö
sari@vara-apu.com
Gsm: 050 4161 004

Anniina Hasu
HR-Assistentti
anniina@vara-apu.com
Gsm: 050 4161 001

Tiina Hasu
Palkkasihteeri
tiina@vara-apu.com
Gsm: 050 4161 003

Petri Hasu
Toimitusjohtaja
pete@vara-apu.com
Gsm: 0500 606 546

Teemu Savukoski
Tampereen Aluepäällikkö
teemu@vara-apu.com
Gsm: 050 416 1015