Siirry sisältöön
Täytä hakemus

Yhteystiedot

Vara-Apu Henkilöstöpalvelut Oy

Päivystys (24h)
010 2195 550

Sähköposti
asiakaspalvelu@vara-apu.com

Palkat
tiina@vara-apu.com

Verokortit
palkat@vara-apu.com

Uusimaa
Säterintie 16
00720 HELSINKI

Puh: 010 2195 550

Pirkanmaa, Kanta-Häme
Hatanpään valtatie 24
33100 Tampere

Päivystys: 010 2195 550

Uusimaa

Pirkanmaa, Kanta-Häme

Henkilöstö

Sari Koskelainen

Henkilöstöpäällikkö

050 4161 004

sari@vara-apu.com

Marlo Takamäki

Rekrytointipäällikkö

050 4161 005

marlo@vara-apu.com

Mari Ikonen

HR-Assistentti

050 4161 002

mari@vara-apu.com

Terhi Söderena

Henkilöstökoordinaattori

050 4161 010

terhi@vara-apu.com

Teemu Savukoski

Tampereen Aluepäällikkö

050 4161 015

teemu@vara-apu.com

Johanna Rautjärvi-Vuosara

Myyntipäällikkö Tampere

050 4161 211

johanna@vara-apu.com

Anniina Hasu

HR-Assistentti (Äitiyslomalla)

050 4161 001

anniina@vara-apu.com

Tiina Hasu

Palkkasihteeri

050 4161 003

tiina@vara-apu.com

Petri Hasu

Toimitusjohtaja

0500 606 546

pete@vara-apu.com

VARA-APU Henkilöstöpalvelut Oy:n ja sen tytäryhtiöiden laskutusosoitteet.

VARA-APU Henkilöstöpalvelut Oy

Verkkolaskuosoite: 003719365843
Verkkolaskuoperaattori: OKOYFIHH

Paperilaskut:

VARA-APU Henkilöstöpalvelut Oy
c/o Tilitoimisto Ollikainen Oy
Porrassalmenkatu 1
50100 MIKKELI
y-tunnus: 1936584-3

VARA-APU Itä-Suomi Oy

Verkkolaskuosoite: 003724165758
Verkkolaskuoperaattori: OKOYFIHH

Paperilaskut:

VARA-APU Itä-Suomi Oy
c/o Tilitoimisto Ollikainen Oy
Porrassalmenkatu 1
50100 MIKKELI
y-tunnus: 2416575-8

Otamme laskut vastaan ensisijaisesti verkkolaskuina. Sähköpostilaskuja emme ota vastaan.

Yhteydenottolomake

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.